UKS Dwunastka Włocławek - strona nieoficjalna

Herb
  • UKS Dwunastka Włocławek informuje , że składki członkowskie płacimy do 15 każdego miesiąca.

Sponsor techniczny

Obóz Zimowy Biały Dunajec
Ładowanie...

Nabór do roczników 2001,2002,2003,2004,2005,2006,2

UKS Dwunastka Włocławek, organizuje dobór rocznika 2001 , 2002 , 2003 , 2004 , 2005 , 2006 oraz nabór rocznika2007

Nasz klub pragnie zaproponować Państwa synowi profesjonalne zajęcia treningowe w piłce nożnej. Zajęcia te prowadzić będą trenerzy  II klasy.

Celem utworzenia takiej sekcji jest stworzenie optymalnych warunków treningowych a zarazem zorganizowanie zespołu, który potrafił by osiągnąć dobre wyniki sportowe na arenie ogólnopolskiej. Posiadamy bardzo dobrą bazę szkoleniową oraz kadrę trenerską, która potrafi właściwie zaopiekować się synem w trakcie procesu szkoleniowego. Naszym największym sukcesem jest wicemistrzostwo Polski rocznika 2003, które chłopcy zdobyli w październiku 2011r.

Nadrzędnym celem UKS Dwunastki Włocławek  jest wychowanie przyszłych zawodników dla potrzeb najlepszych klubów. Wymagamy by sukcesy na boisku szły w parze z dobrymi wynikami w nauce. Trening w naszym klubie to radość, zabawa, satysfakcja osiągnięta ciężką pracą na treningach. To także wpajanie tolerancji, wyrozumiałości i szacunku do przeciwnika – innego człowieka.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu środa 16.00-17.00 oraz piątek 16.30 – 18.00 na obiektach Szkoły Podstawowej nr 12  ul. Wiejska 29 (hala sportowa)

Miesięczna składka członkowska , która obowiązuje przez  12 miesięcy wynosi 50 zł.

Zapisy przyjmowane są pod numerem Tel. 530 888 098

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.